top of page

Par biodejas pasniedzēju

Par mani

Biodanza (biodejas) nodarbības vada biodejas skolotāja Elīna Strade. 

Izglītība: Didaktiskā skolotāja sertifikāts ( IBF/2019 ); Biodanza skolotājas sertifikāts (IBF/2014); Praktiskā psiholoģe (Mg.psych)

Papildizglītība: Veselīgas Izglītības centra (Vācija, Center of Educational Health, Prof. Dr. Stück & Colleagues) trenera sertifikāti.

Empātijas skolas neverbālās daļas programma – "TANZPRO-Biodanza bērniem";

Empātijas skolas verbālās daļas programma ”Cienoša komunikācija”;
„Ekspedīcija stresa kalnā” (Stresa samazināšanas treniņš ar jogas elementiem pieaugušajiem) – STRAIMY®;
2018. gadā ieguvu sertifikātu – Biodanza bērniem un jauniešiem ar Alejandro Balbi Toro‘’ Biodanza for children and youth with Alejandro Balbi Toro’’ (Portugālē);
2019. gadā – Biodanza Didaktiskā skolotāja sertifikāts’’ Certificato di Facilitatore Didatta’’, Bologna-Italia.
Par biodejas skolotāju Elīna Stradi
Biodejas

Biodanzu (biodeju) kā personības metodi, dziedējošu tehniku iepazinu 2009. gadā, kad Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) studēju psiholoģiju. 

Leipcigas Universitātes profesors Marcus Stück piedāvāja apmeklēt semināru par Biodejas metodi un tās lietpratējiem. Interesenti varēja apgūt Biodejas metodi, izejot 3,5 gadu apmācību programmu, kas sagatavo jaunos biodejas skolotājus. 

Šī metode apvienoja to visu, kas mani interesē – mūzika, deja un psiholoģija. Apmācības vadīja profesors Marcus Stück un spāņu psihoterapeite Alehandra Villegas. Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā studēju psiholoģiju un paralēli apguvu Biodanza (biodejas metodi). 

Esmu ieguvusi Psiholoģijas maģistra grādu. Praktizēju kā psihologs un esmu ieguvusi Zentrum fur Bildungsgesundheit (Vācija) sertifikātu kā apliecinājumu tiesībām savā profesionālajā darbībā izmantot vienu vai vairākas šādas metodes: Biodanza (Biodeja), Tanzpro - Biodanza (Biodeja bērniem ), STRAIMY, Empātijas skola  Cienošā komunikācija

Savukārt 2014. gadā aizstāvēju Latvijā pirmo zinātnisko pētījumu par biodejas pozitīvo ietekmi “Emocionālo faktoru dinamika Biodejas grupā.’’

Kopš 2012. gada vadu Biodanza nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Biodanza (biodeja) dod ļoti daudz un katram cilvēkam tā dod savu. Piemēram: uzlabojas saskarsmes spējas, attiecības, veselība, uzlabojas miegs, cits ir kļuvis laimīgāks, apmierinātāks ar savu dzīvi utt. 

Tas katram ir individuāli. Biodejas pamatlicējs profesors Rolando Toro ir teicis, ka „biodeja ir efektīvs veids, lai dotu ķermeņa nervu sistēmai iespēju nonākt līdzsvarā, tā veicina cilvēka integrāciju visos līmeņos – prāts, jūtas un reakcijas”.

Elīnas Strades kontakti

Nodarbību vieta:
Matīsa iela 8, Rīga, "Baibas Kranātes jogas studija"

E-pasts:
elfa19@inbox.lv

Tālrunis: 
+371 20 345 573

Nodarbības pieaugušajiem notiek:
piektdienās plkst. 19.00

Nodarbības bērniem, bērniem kopā ar vecākiem notiek:
sestdienās plkst. 12.00

Lūgums uz nodarbību iepriekš pieteikties!

Uzraksti man

Paldies, jūsu ziņa ir nosūtīta

bottom of page